image
Kursy i Szkoła Tarota Zapraszam na kurs i warsztaty wróżbiarskie, Wrocław, 01-04. 02. 2018 r. Podczas kursu nauczymy się wróżebnych, astrologicznych i ezoteryczych znaczń wszystkich kart tarota i poznamy szereg rozkładów wróżbiarskich dotycząych spraw życia codziennego, biznesu, zdrowia itp.
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image
  • Kursy/Warsztaty

Tu znajdziesz informacje tyczące kursów i warsztatów, które prowadzę i których możesz stać się uczestnikiem :)

Czytaj więcej
  • Lekcje i kursy indywidualne

Nauka indywidualna, dostosowana do potrzeb i zakresu zainteresowań osoby pragnącej zgłębić tajemnice tarota, kabały, symboliki snów, szamanizmu itp.

Czytaj więcej
  • Terapia

Mandala Duszy - syndromy DDA, DDD, praca z ciałem, duszą i duchem, język podświadomości, praca z archetypami. Terapia i profilaktyka duchowych uzależnień

Czytaj więcej
  • Wykłady

Wykłady Jana Witolda Suligi w Rodin TV (do obejrzenia na youtube) oraz tematyka prowadzonych przez niego zajęć na Uniwersytecie III Wieku

Czytaj więcej

Kabalistyczna Szkoła Tarota

NOWE_OGL

Półroczna, Kabalistyczna Szkoła Tarota realizuje jedyny w Polsce, unikalny, autorski program nauczania opracowany przez znanego kabalistę, tarocistę i antropologa kultury, dr Jana Witolda Suligę. Stanowi on kwintesencję jego wieloletnich doświadczeń związanych ze studiami nad kabałą, tarotem, duchowymi systemami różnych kultur, prowadzeniem kursów tarota i kabały, a także nauczaniem w szkołach psychotronicznych oraz terapeutyczną i szkoleniową działalnością prowadzonego przezeń od 2006 roku Centrum Terapii Uzależnień Duchowych. Program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące zarówno samego tarota, jak i również innych, związanych z tarotem zagadnień tyczących praktycznej i mistycznej kabały oraz takich, duchowych przekazów jak hermetyzm, mitologia świętego Graala, magia, teurgia, itp.

LINK

Nauka w Szkole trwa pół roku i sześć, dwudniowych, weekendowych spotkań.

TERMINARZ SPOTKAŃ

1 zjazd: 27 - 28.01.2018 r.

2 zjazd: 24-25.02.2018 r.

3 zjazd: 24-25.03.2018 r.

4 zjazd: 21-22.04.2018 r.

5 zjazd: 19-20.05.2018 r.

6 zjazd:   9-10.06.2018 r.

ZAJĘCIA

Zajęcia odbywają się w Warszawie.

W sobotę trwają od godz. 10.00 do godz. 18.00, z przerwą obiadową.

W niedzielę – od godz. 10.00 do godz. 15.00

OPŁATY

Koszt  sześciu zjazdów ( opłata z góry za 6 zjazdów ) - 2280 zł.

Koszt sześciu zjazdów ( opłata z góry za 3 zjazdy ) - 1230 x 2 = 2460 zł za sześć zjazdów

Koszt za każdy zjazd – 440 zł.

TERMINY PŁATNOŚCI

15 styczeń 2018 r. 

Miejsce w Szkole gwarantuje wniesienie opłaty w terminie podanym wyżej na konto

52 1050 1025 1000 7701 4034

Heliotrop, al. Ken 99; 02-777 Warszawa

INFORMACJE, ZAPISY

Heliotrop

tel. kom. 504 530 288; 607 119 482

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

link

O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Radłowska 6, Warszawa

link   

Zapraszam :)

Kabalistyczna Szkoła Tarota