image
Kursy i Szkoła Tarota Zapraszam na kurs Tarot. Wielkie i Małe Arkana. Warsztaty wróżbiarskie, Wrocław, 26 - 29 wrzesień 2019 roku. Podczas kursu poznamy znaczenia wszystkich kart tarota oraz nauczymy się kilku, podstawowych rozkładów wróżebnych...
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image

Magiczny Dwór, Jaworznik ( jura krakowsko-częstochowska )

13 - 18 wrzesień 2019 r.

W czasie warsztatów zajmować się będziemy tarotem od strony teoretycznej i praktycznej. Poznamy najważniejsze znaczenia kart, przećwiczymy kilkanaście wróżebnych rozkładów dotyczących problematyki związanej ze sprawami zawodowymi, biznesem, polityką, wyborem tego, co chce się robić w życiu oraz zagadnień odnoszących się do związków partnerskich, relacji rodzinnych, uczuć, zdrowia i innych spraw życia codziennego.

Zgłębimy także sekrety określania czasu i miejsca wydarzeń, a pod koniec warsztatów zapoznamy się z tajnikami  kabalistyczno-tarotowej numerologii pomocnej w opisie ludzkich charakterów, energetycznych potencjałów firm itp.

Jaworznik_kurs_110

Uczestnicy kursu otrzymują bezpłatnie materiały niezbędne do udziału w zajęciach praktycznych
Uczestnicy kursu mogą używać własnych talii kart tarota

Jaworznik1

Podczas trwania kursu udamy się również do Lelowa na wycieczkę, żeby odwiedzić ohel (grobowiec) słynnego, lelowskiego cadyka Dawida Bidermana Lelowera

Zajęcia fakultatywne

Taoistyczne ćwiczenia medytacyjne oparte na praktyce Falun Gong

( udział dowolny, nieodpłatny )

prowadzi: Jan Witold Suliga

08

Falun Gong, czyli "Kultywowanie Kręgu" jest starożytną formą czikung - systemu transformacji ciała i umysłu poprzez specjalne ćwiczenia i medytację. Podobnie jak Tai Chi, Falun Gong ma na celu uzdrowienie ciała i uszlachetnienie charakteru, czemu służy wykonywanie pięciu zestawów prostych i łatwych do nauczenia ćwiczeń oraz podporządkowanie swojego życia trzem zasadom nazywanym w języku chińskim "zasadami Dżen-Szan-Ren"(  Dżen oznacza prawdę, szczerość, prawdomówność, Szan - miłosierdzie, życzliwość, Ren - wytrwałość i tolerancję ). Praktyka Falung Gong została opracowana w 1992 roku przez chińskiego mistrza duchowego Li Hongzhi.

Więcej informacji o kursie i kontakt z organizatorem kursu

Anna i Bogdan Toczydłowscy
ul. Źródlana 7a
42-310 Jaworznik
Gmina Żarki

tel. 034 313-18-65
tel. 664 17 07 48
tel. 604 06 37 65

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

LINK

Prowadzący kurs

Jan Witold Suliga

tel. kom. 602 696882

O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Puszkina 3/1 Józefów

dojazd:

PKP Michalin

( Minibus z Dworca Centralnego lub SKM, kierunek Otwock, Dęblin )

link   

Zapraszam :)

Kabalistyczna Szkoła Tarota