image
Kursy i Szkoła Tarota Zapraszam na kurs Tarot praktyczny. Warsztaty Wróżebne we Wrocławiu, 01-02 grudzień 2018 r. Podczas kursu poznamy znaczenia wszystkich kart tarota oraz nauczymy się rozkładów wróżebnych dotyczacych spraw partnerskich, zdrowia, biznesu itp. 
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image

Kabalistyczna Szkoła Tarota Jana Witolda Suligi

Kabalistyczna Szkoła Tarota - program nauki

 sztn

PROGRAM KABALISTYCZNEJ SZKOŁY TAROTA

Więcej…

Kabalistyczna Szkoła Tarota

sztn

Edycja Pierwsza ( styczeń – czerwiec 2019 r. )

INFORMACJE WSTĘPNE

Półroczna, Kabalistyczna Szkoła Tarota realizuje jedyny w Polsce, unikalny, autorski program nauczania opracowany przez znanego kabalistę, tarocistę i antropologa kultury, dr Jana Witolda Suligę. Program Szkoły obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące tarota, magii, teurgii, dywinacji oraz mistycznej i praktycznej kabały i zagadnień z nimi związanych. Nauka w Szkole trwa pół roku i sześć, dwudniowych, weekendowych zjazdów. Zajęcia odbywają się w Józefowie pod Warszawą ( 20 km. od centrum Stolicy ).

Szkoła funkcjonuje na zasadach prywatnych spotkań, w ściśle ograniczonym gronie ich uczestników – maksymalna ilość to 8 osób, minimalna – 4 osoby. Szkoła ma charakter ściśle elitarny i jest przeznaczona dla ludzi ambitnych, dążących do pogłębionego poznania i zastosowania kart tarota w swoim życiu, w praktyce zawodowej itp.

Podstawową zasadą uczestnictwa w nauce Szkoły jest pozostawienie na jej progu tego wszystkiego, co wiemy o tarocie i wejście do niej jako ktoś, kto pozbywa się tego balastu po to, by zyskać gruntowną i uporządkowaną wiedzę o nim, która umożliwi mu dalsze studiowanie tych niezwykłych kart. Dlatego uczestnikami zajęć mogą być zarówno osoby, które dopiero tarotem się zainteresowały, jak i te, które tarotem się już zajmują i używają go do rozmaitych celów.

Po zakończeniu półrocznego nauczania uczestnicy otrzymują dyplom zaświadczający, że byli alumnami ( słuchaczami ) Kabalistycznej Szkoły Tarota. Daje im to prawo do ubiegania się o zniżki w opłatach oraz pierwszeństwo w zapisach na zajęcia prowadzone w Lectorium Esotericum (Ezoterycznej Szkole Jana Witolda Suligi), która rozpocznie swoją działalność w drugiej połowie 2019 roku.

Więcej…

O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Puszkina 3/1 Józefów

dojazd:

PKP Michalin

( Minibus z Dworca Centralnego lub SKM, kierunek Otwock, Dęblin )

link   

Zapraszam :)

Kabalistyczna Szkoła Tarota