image
Kursy i Szkoła Tarota Zapraszam na warsztaty terapeutyczne Drzewo Przodków, Warszawa, 04 - 05. 11. 2017 r. Celem warsztatu jest uporządkowanie rodowego karmicznego pola i nawiązania właściwych relacji ze swoimi Przodkami...
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image

Kabalistyczna Szkoła Tarota

projekt_logo_Szkoy_JWS_-_Kopia

Kabalistyczna Szkoła Tarota realizuje jedyny w Polsce, unikalny, autorski program nauczania opracowany przez znanego kabalistę, tarocistę i antropologa kultury, dr Jana Witolda Suligę. Stanowi on kwintesencję jego wieloletnich doświadczeń związanych ze studiami nad kabałą, tarotem, duchowymi systemami różnych kultur, prowadzeniem kursów tarota i kabały, a także nauczaniem w szkołach psychotronicznych oraz terapeutyczną i szkoleniową działalnością prowadzonego przezeń od 2006 roku Centrum Terapii Uzależnień Duchowych. Program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące zarówno samego tarota, jak i również innych, związanych z tarotem zagadnień tyczących praktycznej i mistycznej kabały oraz takich, duchowych przekazów jak hermetyzm, mitologia świętego Graala, magia, teurgia, itp.

Nauka w Szkole trwa rok, podzielony na dwa semestry i dziesięć weekendowych spotkań.

TERMINARZ I TEMATYKA SPOTKAŃ

edycja druga ( rok szkolny 2015 - 2016 ) - link

edycja trzecia ( rok szkolny 2015 - 2016 ) - link

ZAJĘCIA

Zajęcia odbywają się w Warszawie.

W sobotę trwają od godz. 10.00 do godz. 18.00, z przerwą obiadową.

W niedzielę – od godz. 10.00 do godz. 15.00

OPŁATY

Koszt dwóch semestrów – 3800 zł.

Koszt jednego semestru – 1900 zł.

Koszt jednych zajęć dla osób spoza szkoły pragnących uczestniczyć tylko w jednym zjeździe – 440 zł.

TERMINY PŁATNOŚCI

Druga edycja Szkoły ( marzec 2015 - styczeń 2016 )

Pierwszy semerstr - 15 marzec 2015 r.

Drugi semestr - 15 sierpień 2016 r.

Trzecia edycja Szkoły ( wrzesień 2015 - czerwiec 2016 )

Pierwszy semestr - 15 wrzesień 2015 r.

Drugi semestr - 1 marzec 2016 r.

Miejsce w Szkole gwarantuje wniesienie opłaty za pierwszy lub drugi semestr w terminach podanych wyżej na konto

52 1050 1025 1000 7701 4034

Heliotrop, al. Ken 99; 02-777 Warszawa

INFORMACJE, ZAPISY

Heliotrop

tel. kom. 504 530 288; 533 535 483

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

link

O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Radłowska 6, Warszawa

link   

Zapraszam :)

Kabalistyczna Szkoła Tarota